HT STARTAR UPP VECKA 35

| 20 juli, 2020 | 0 Kommentarer

Snart är det dags för uppstart av höstens kurser. Nu öppnas anmälan till fortsättningskurserna även för dig som inte gick kurs hos mig i våras. Finns enstaka lediga platser i vissa av grupperna.

Planerat kursutbud är:                                                                 

AGILITY nybörjare                                                                                                                                  AGILITY fortsättningsgrupp                                                                                                  TÄVLINGSLYDNAD inriktning startklass och klass 1
TÄVLINGSLYDNAD inriktning klass 1 och klass 2                                                                          LYDNAD I allmänlydnad                                                                                                                           LYDNAD II inriktning rallylydnad                                                                                                                  Inga lediga platser finns i nuläget i höstens valp- och unghundskurser för nybörjare.

Välkommen med din anmälan!


Kategori: Kursinfo